ZASADY PUBLIKACJI NA KRYTYK.COM.PL W RAMACH CYKLU #KRYTYCZNIGOŚCIE

Poniższe zasady mają na celu zagwarantowanie komfortu i bezpieczeństwa zarówno publikującym, jak i redaktorom strony krytyk.com.pl

  1. Osoby zainteresowane publikacją na stronie krytyk.com.pl przesyłają proponowany tekst na adres kontakt@krytyk.com.pl w formacie umożliwiającym wprowadzanie zmian (doc, docx, rtf).
  2. Po zapoznaniu się z tekstem, redakcja krytyk.com.pl podejmuje decyzję o jego publikacji lub nie. W przypadku chęci umieszczenia tekstu na stronie dokonuje jego korekty i redakcji.
  3. Tekst z wprowadzonymi zmianami redakcja odsyła do autora z prośbą o akceptację. Dopiero, gdy autor zgodzi się na poprawki i wciąż będzie podtrzymywał chęć publikacji tekstu na stronie, ten na nią trafi.
  4. Po akceptacji zmian autor tekstu powinien przesłać swoje zdjęcie oraz krótki opis biograficzny, które umieszczane są pod postem.
  5. Teksty w ramach cyklu #krytycznigoście publikowane są wyłącznie w niedzielę.
  6. Od 01.01.2018 roku czas oczekiwania na odpowiedź w sprawie proponowanej publikacji nie powinien wynosić więcej niż 30 dni roboczych.
  7. Po publikacji tekstu nie ma możliwości jego usunięcia.
  8. Przejście przez proces publikacji tekstu oznacza pełną zgodę na zasady niniejszego regulaminu. W sprawach nieregulowanych niniejszymi zasadami decyzję podejmuje redakcja krytyk.com.pl